PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4313}

Jabłka Adama

Adams æbler
7,7 88 638
ocen
7,7 10 1 88638
7,2 18
ocen krytyków
Jabłka Adama
powrót do forum filmu Jabłka Adama
ocenił(a) film na 9
scypion1

"Jestem człowiekiem nauki - kiedy człowiek jest chory to umiera, a nie siedzi na ławce z odstrzelonym łbem i wpie...dziela hamburgery"

Właśnie jestem po kolejnym seansie :D

ocenił(a) film na 9
horovitz

Hahaha, mój ulubiony tekst. To brzmiało chyba dokładnie tak: "Jego łóżko jest puste... Wybiera się pan dokądś?" "Jestem człowiekiem nauki. Idę tam, gdzie chorzy umierają, a nie siedzą w ogrodzie na ławce z odstrzelona połowa głowy wpieprzając hamburgery. Do widzenia"


ocenił(a) film na 7
scypion1

może zobacz jeszcze 10 razy i za każdym podobać ci się będzie

ocenił(a) film na 10
scypion1

Przybij piątkę, zgadzam się z Tobą w pełni :) Ostatnio obejrzałam ten film z przyjacielem - on po raz pierwszy - reakcja była bezcenna :D

scypion1

zgadzam się w 100% :)

scypion1

Film super, ale przesadziłeś z tym - byle przygłup nie zrozumie - bo właśnie to mnie troszke drażniło w tym filmie, te wszystkie przesłania były zbyt dosłowne. Chyba raczej tylko ludzie o bardzo małym ilorazie inteligencji byliby go w stanie nie zrozumieć.

ocenił(a) film na 10
SlighterPiper

Zgadzam się z wami , świetny film , wystarczy trochę pomyśleć, w bardzo ciekawy sposób ukazuje fabułę i obraz nas ludzi. A do tego świetna rola Mikkelsena. Nic tylko oglądać .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones