PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4313}

Jabłka Adama

Adams æbler
7,7 88 561
ocen
7,7 10 1 88561
7,2 18
ocen krytyków
Jabłka Adama
powrót do forum filmu Jabłka Adama

WARTY OBEJRZENIA

ocenił(a) film na 8

Ciekawy, zaskakujący, nietypowy, zabawny, kilka razy nie wierzyłam w to co się dzieje,
zdecydowanie polecam :)

ocenił(a) film na 10
nazneen

miałem podobne odczucia w czasie pierwszego seansu :) rekomenduję ten film praktycznie każdemu znajomemu ;)

ocenił(a) film na 7
nazneen

Tak, obejrzeć warto z pewnością. Film jedyny w swoim rodzaju. Mnie nie powalił i nie rozbawił za bardzo - nie wiem nawet, czy mi się podobał... Ale zaintrygował z pewnością. Dlatego uważam, że warto go obejrzeć, by samemu wyrobić sobie zdanie:)

ocenił(a) film na 9
smithson

Ciekawe, bo ja też polecam ten film wszystkim znajomym, ale jak słyszą, że duński to jakoś się zniechęcają( ludzie małej wiary).

ocenił(a) film na 10
grzybolub

Mam tak samo.A ci co jednak obejrzeli patrzą na mnie potem dziwnym wzrokiem :) To jest bardzo specyficzny film albo go pokochasz albo uznasz za dziwny i nudny.

hella_266

Nie mogę sobie przypomnieć drugiego takiego filmu, który pod pozorem absurdu zawierałby w sobie głębszą interpretację. Bardzo ciekawy i na pewno nie prosty, dlatego też niektórzy, którzy oczekują od filmu wyłącznie rozrywki - znudzą się, bo nie będzie chciało im się nad nim myśleć ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones