Nikolaj Lie Kaas

7,9
6 837 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nikolaj Lie Kaas

Widziałam go zaledwie (albo aż) w dwóch filmach, ale jestem pod wrażeniem! Może nie jest człowiekiem najwspanialszej urody (założyć odpowiedni kask z rogami i może robić za wikinga ze swoimi wielkimi nozdrzami ;)), ale z całą pewnością nie jest pozbawiony talentu! Obydwa filmy z jego udziałem (tzn. "Otwarte serca" i "Rekonstrukcja") były wyśmienite, a szczególnie "Rekonstrukcja", która zrobiła na mnie wrażenie jak dawno żaden film. Mam nadzieję, że będę miała jeszcze okazję podziwiać go w jakimś innym arcydziele ;)

em_a

nio! jest świetny, jako aktor i jako facet :) a rekonstrukcja nie ma sobie równych!

em_a

jest niesamowity. a w "Rekonstrukcji" po prostu mnie zachwycił :)
chociaż w "Braciach" był równie genialny.
chyba jeden z moich ulubionych aktorów. Nie wiem, czy wynika to z tego, że jest takim dobrym aktorem czy z tego, że gra w filmach, które mnie urzekają... :)

em_a

Uwazam że jest jednym z ciekawszych duńskich aktorów:D i moje ulubionym również:D:D a rekonstrukcja to naprawde klasyka- rewelacja!!! kto widzial "w chinach jedza psy" ten wie ze w roli komediowej rowniez jest swietny:D
a tak poza tym to jak mozna zdobyc "otwarte serca"???? dlugo juz szukam i moje pomysly sie wyczerpały.. pomozcie:)

laa_rose

podobny do dorocinskieogo, ale tylko z wygladu:)

em_a

uważam, ze jest cudowny(z wygladu)

donatello

Ja go widziałem w (kolejno):

1. BRACIA
2. KANDYDAT
3. ANIOŁY i DEMONY


W pkt. 3 przez pół filmu zastanawiałem się "czy on to on".

BUNCH

a ja go widziałam w Rekonstrukcji, Królu słońca, Otwartych sercach, Jabłkach Adama, Braciach, Zielonych rzeźnikach, Kradnąc Rembrandta [tutaj trochę czasu minęło, zanim zorientowałam się że on tam gra :P], Błyskających światłach, W Chinach jedzą psy, Idiotach i Chłopcach Świętego Piotra i chcę więcej więcej więcej.





@laa_rose, szukasz dalej "Otwarych serc"? :)

gosenshi

szukam nadal:)

<za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki><za krótki>

gosenshi

służę uprzejmie :]



ps. a tutaj można ściągnąć "Chłopców Świętego Piotra" [film, w którym Nikolaj debiutował] : http://chomikuj.pl/fabiola_gd/Filmy/Kino+skandynawskie/Du*c5*84skie/Drengene+fra +Sankt+Petri
:)

gosenshi

Znakomity w każdej roli
miałam szczęście oglądać go w 6filmach :)
pierwszy film to była rekonstrukcja już wtedy zwrócił moja uwagę
i tak zostało zaraz po Madsie to mój ulubiony duński aktor
szkoda tylko ze u nas filmy z jego udziałem są trudne do zdobycie

giovannao

Dla mnie najlepszy był w reklamie Punkt 1 :D
http://www.youtube.com/watch?v=sYrpdL7WYQo&NR=1

annamotreanu

W Jabłkach Adama? Tez tam gra? W takim razie widziałem do i w tym filmie, prosze dopisać i ten tytuł do mojej listy filmów w których go widziałem.

BUNCH

tak, grał Holgera - jednego z neofaszystów [można go zobaczyć m.in. w scenie, gdy siedzi w samochodzie razem z Adamem i wręcza mu rewolwer oraz w scenie, gdy cała banda neofaszystów stoi przed kościołem].

gosenshi

Dokładnie. Krew Ivana rozbryzguje się po jego twarzy, gdy ''duchowny'' dostaje strzał w twarz.

giovannao

Właśnie . .. szkoda że tak mało świetnych skandynawskich , duńskich produkcji wchodzi do kin - ubolewam bardzo !

gosenshi

Wow, dzięki! Chłopców św. Piotra szukałam długo, ale z marnym skutkiem, a tu proszę! :) Super!
Co do aktora - jeden z moich ulubieńców. (Chociaż nie wiem, dlaczego po tylu dobrych rolach, przyjął tę w Królu słońca ;))

gosenshi

tez udalo mi sie zobaczyc wszystkie wymienione przez ciebie filmy w ktorych Kaas zagral, nawet kolejnosc sie zgadza. niestety trudno jest obejrzec , znalezc filmy skandynawskie w polsce:))))) ale w chlopcach swietego piotra-to jeszcze dziecko

donatello

Ma coś w sobie:))

em_a

Świetnie zagrał w "Zielonych rzeźnikach". Wcielił się w role dwój skrajnie różnych postaci i wyszło mu to doskonale. Nie zgadzam się z tym, że nie jest specjalnie urodziwy. Wg mnie jest bardzo przystojny i ma ogromny urok osobisty.

em_a

super aktor. Ma nie tylko nietuzinkowy wygląd, ale wydaje się być bardzo sympatyczny i skromny. Ja widziałem kilka filmów z jego udziałem. Jako pierwszy obejrzałem film Rekonstrukcja i już wówczas ten człowiek zrobił na mnie ogromne wrażenie. z miejsca go polubiłem. Każde następne filmy jak Bracia, Jabłko Adama, Kobieta w klatce wzmocniły moje pozytywne nastawienie do niego. Nikolaj Lie Kaas to jeden z moich ulubionych aktorów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones